Офіційний сайт
ДП "УКРВОДСЕРВІС"
Головна » ВИРОБНИЧА ДІЯЛЬНІСТЬ

ВИРОБНИЧА ДІЯЛЬНІСТЬ

Основними завданнями ДП “Укрводсервіс” є:

 1. Організація та проведення процедур закупівель товарів, робіт та послуг в інтересах замовників згідно з чинним законодавством України;
 2. Надання інформаційних послуг щодо закупівель товарів, робіт та послуг;
 3. Розробка рекомендацій щодо стратегічного планування закупівель для водогосподарських організацій;
 4. Надання послуг щодо проведення розрахунків довгострокових прогнозів водогосподарських балансів і схем комплексного використання та охорони водних ресурсів.
 5. Забезпечення виконання робіт, пов’язаних з мінімізацією наслідків шкідливої дії вод, у тому числі щодо захисту від підтоплення, протипаводкового і протиповеневого захисту земель, а також сільських населених пунктів.
 6. Проектування, будівництво і реконструкція систем захисту від шкідливої дії вод, групових і локальних водопроводів, систем водопостачання та каналізації у сільській місцевості, гідротехнічних споруд і каналів, меліоративних систем, водогосподарських об’єктів багатоцільового використання. Розробка паспортів водогосподарських систем та водних об’єктів.
 7. Участь у проведенні відповідно до законодавства України експертизи проектно-кошторисної документації на будівництво (реконструкцію) окремих об’єктів інженерної інфраструктури меліоративних систем.
 8. Розробка і здійснення заходів щодо поліпшення експлуатації водогосподарських об’єктів комплексного призначення, міжгосподарських зрошувальних і осушувальних систем, а також забезпечення проведення ремонту на договірних засадах об’єктів і споруд внутрігосподарської меліоративної мережі.
 9. Здійснення науково-дослідних і дослідно-конструкторських робіт, спрямованих на реалізацію загальнодержавних програм з питань розвитку водного господарства, підвищення технічного рівня і поліпшення якості будівництва, реконструкції та експлуатації систем сільськогосподарського водопостачання, меліоративних систем, а також комплексу водоохоронних заходів.
 10. Забезпечення впровадження у водогосподарсько-меліоративному комплексі науково-технічних досягнень, винаходів і раціоналізаторських пропозицій, проведення обміну передовим досвідом роботи і науково-технічною інформацією за напрямами своєї діяльності з іноземними організаціями.
 11. Надання на договірних засадах іншим підприємствам, установам і організаціям, що належать до сфери управління Держводагентства, консультативної методичної т практичної допомоги щодо проведення метрологічних робіт у сфері законодавчо регульованої метрології. Оцінювання та визнання вимірювальних можливостей вимірювальних підрозділів підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Держводагентства;
 12. Пошук потенційних постачальників для інших підприємств, що належать до сфери управління Держводагентства та організацій в установленому порядку поставок устаткування, обладнання, паливно-мастильних матеріалів та інших товарно-матеріальних засобів.
 13. Розробка та подання на розгляд Держводагентству пропозицій щодо раціонального використання та розпорядження майном, яке знаходиться на балансі Підприємства.